1.kapitola / CHytrá jak kalhoty

26. června 2011 v 17:12 | selenQa

1.kapitola

CHytrá jak kalhoty,,Alex!´´volá Harperr,,mám ti vyřídit od pana ředitele že máš jít do kanceláře!´´ ,,Hned!´´dodala Harperr a odešla.,,Achjo.´´povzdechla si Alex a belhala se do ředitelny.Když otevřela dveře ředitelny viděla jak pan ředitel obdivuje svou kancelář.,,posad´te se Russoová.´´řekl ředitel a začal mluvit:,,V pátek -jak všicni -kromě vás -víme-se koná ´´Školní Desetiboj´´.A onemocnila jedna žačka v Harperrřině družstvu...´´ ,,Ne,ne,ne!Já nechci na žádnej pitomej ´´Školní Desetiboj´´!Nedostanete mě na to ani za tísíc korun!´´Ředitel se usmál.
***
Alex přišla domů a ani se nedivila že je jako nevispalá.,,Jak bylo ve škole?´´zeptal se otec.,,Příšerně.´´odpověděla Alex.,,Hmm,.´´otec jako by nic a odešel.,,Ahoj.´´řekla matka a sedla si k dceři na gauč.,,Ahoj.´´řekla Alex smutně.,,Copak?´´divila se matka.,,v pátek musím jít na nějakej ´´Školní Desetiboj´´.´´řekla smutně Alex.,,Aha.´´pousmála se na ni matka.,,Vůbec se mi tam nechce!´´zasténala Alex.,,to zvládneš.´´povzbudila ji matka a odešla.
***
V pátek-den konání ´´Školního Desetiboje´´-se Alex nechtělo vstávat,ale pak si uvědomila že má na sobě CHYTROKALHOTY! ,,Nemám se čeho bát.´´řekla si Alex ,,Vždyt´ mám CHYTROKALHOTY!´´a vstala.
Alex zaujmula místo u stolu kde bylo Harperrřino družstvo.Zazněla první otázka:,,Kdo byl Hans CHristian Andersen?´´ Alex hned odpověděla:,,Oběvitel a cestovatel!´´ ,,Správně Russoová.Harperrřino družsto má první bod!´´
A tak to šlo dál a dál.Nakonec Harperrřino družstvo vyhrálo.Harperr byla štěstím bezsebe!
***

KONEC!

vím krátké,ale víc už ne!!!

Konec!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 matty-lda matty-lda | Web | 27. června 2011 v 12:49 | Reagovat

hezké moc!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama